VAŠE VZKAZY A DOTAZY

Místo pro vaše vzkazy, dotazy, připomínky.

Pokud chcete soukromou odpověď, pište na info@rodnavira.cz

Komentáře

 1. Konečně jsem nalezla to, co dlouho podvědomě hledám.Díky za Vás přátelé,že nás svoláváte dohromady.Dejte mi prosím vědět o dalších akcích,pokud to bude možné zůčastníme se jich.Radka a Václav Kovandovi

   1. Здравия Славяне,единоверцы ,С Велесовым днём вас!Я живу в России на берегу оз.Байкал.Мы тоже празднуем но только 19.02.Давайте знакомится и общаться!

    1. И мы поздравляем наших русских единоверцев с Велесовым днём!

 2. Vážení přátelé.
  Velké probuzení víry a návrat k přirozené úctě k naší zemi a bytostem na ní spolu s námi žijící se ve velké míře probouzí. Chci vás poprosit o co nejpodrobnější informace jaké máte k slovanskému božstvu, muže na bílém koni Jarovítu. Děkuji za odpověď na můj e-mail a přeji mnoho energie pro vaši činnost.

 3. Dobrý den, chtěl jsem vás požádat o zařazení o členství. Neslibuji že by jsem však na tyhle akce moc chodil, bydlím totiž na Moravě. Byl by jsem spíše jako pasivní člen. Ale rád by jsem do tohohle společenství patřil.

  1. Dobrý večer, těší nás Váš zájem o členství, avšak osobní seznámení je nezbytnou podmínkou přijetí za člena. Na Moravě máme např. v plánu slavit letošní letní slunovrat (v blízkosti Brna), takže příležitost se setkat určitě bude. Ani většina našich dalších akcí není z Moravy nijak obtížně dopravně dostupná, jste na ně samozřejmě zván. Čím více aktivních rodnověrců na Moravě bude, tím častěji a hojněji se tam budou moci rodnověrské akce dít.

 4. Dobrý den chtěl jsem se zeptat zda by bylo možné jet na váš obřad Slavnosti Jarovíta (pořádá Rod Jarovíta poslední sobotu v dubnu v Dolních Břežanech, střední Čechy).
  Pokud ne zda je možnost se sejít s vaší skupinou rád bych poznal více snažím se oživit to co ve mne bylo v dětství děkuji s pozdravem a přáním Dvořáček.
  jddvoracekroy@gmail.com

 5. „domchozjajka“ – řekl bych hospodyně. :-) Hezké a povšechně příjemné překvapení
  z Vaší existence při všem tom tvrzení, že patříme na západ. O historii Slovanů jsem se zajímal už jako kluk. Rozhodně sem občas nahlédnu a pokud mi to vyjde, rád se někdy přijedu podívat. Ty Dolní Břežany – zřejmě Závist mám celkem blízko. Tak hodně zdaru !
  Ladislav

  1. Děkujeme za přání zdaru a klidně někdy dorazte. Slavnosti Jarovíta ale nejsou na Závisti, ale skutečně přímo v Dolních Břežanech, na hradišti hned východně od obce.

  1. Ahoj, moravskou rodnověreckou organizaci sice neznáme, avšak v našich řadách se najdou i rodnověrci žijící na jižní Moravě. V červnu budeme organizovat letní slunovrat v Brně (pozvánka bude brzy vystavena) :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.